Tereza Ghose

Publicistka, lektorka jógy

Workshop: sobota 12:30

Jóga – Hlas – Imaginace: Cesta tří pokladů

Tereza Ghose vám představí ochutnávku unikátního spojení přístupů, které uvolní tělo i mysl, rozproudí životní energii, osvobodí váš dech i hlas a pomohou vám koncentrovat se na vlastní vnitřní svět. Tento workshop je vhodný pro začátečníky a nevyžaduje žádnou předešlou zkušenost, pouze otevřenost a odvahu vstoupit do dialogu s vlastním tělem.

Beseda: sobota 16:00


Tereza Ghose: Jako pták ses narodila – Cesta proměny

 Beseda o ženském cestování po Indii spojená s promítáním a povídáním o dobrodružstvích a velkých zvratech, které Terezu Ghose donutily skočit do neznáma, mimo komfortní zónu své vlastní tradice. Autorka, hudebnice, lektorka a především vypravěčka vám představí také svou knihu „Jako pták ses narodila – Můj velký indický příběh“, která je intimním deníkovým záznamem právě z jejích cest po Indii. Ochutnáte příběhy o barevnosti života, překonávání strachu a neustále proměně. Závěrečná část besedy bude otevřena ke společnému povídání.

 Kdo je Tereza Ghose?

Jsem publicistkou, certifikovanou lektorkou jógy a autorkou knihy Jako pták ses narodila – Můj velký indický příběh. Vystudovala jsem magisterské studium religionistiky se zaměřením na mytologii, rituály a náboženské zvyky  různých kultur.

Po třech letech intenzivního hlubinně imaginačního výcviku jsem se stala certifikovanou lektorkou unikátní metody nazvané Personal Totem Pole Process®, jejímž zakladatelem je uznávaný americký psycholog a psychoterapeut Eligio Stephen Gallegos.

Více se o Tereze dozvíte na webu: www.taite.cz