Pavla Jeníková

Powerjóga

Workshop: sobota a neděle 8:00

Free and Happy Veselá jógová sekvence plná houpání, otvírání srdce/hrudníku a rovnovážných pozic/létání spojených s vizualizacemi vykouzlí úsměv na tváři, podnítí představivost a hravou cestou vede k prociťování pocitů svobody a radosti. Pojďme se „projógovat“ k úsměvu!

Mgr. Pavla Jeníková

Jóga mne provází životem již 15 let a otevřela mi dveře k prožívání radosti a potěšení ve svém těle, které jsem začala vnímat jako dar, který mi umožňuje hlouběji poznávat sama sebe. Ráda tuto svou zkušenost na lekcích předávám dalším lidem.

Proměňme pohyb v čirou radost a naplňme se pocitem svobody, životní síly a energie.

Pojďme své tělo hýčkat, vyživovat a milovat J.

Díky našemu tělu můžeme vidět, slyšet, užívat si dotek, vychutnávat dobré jídlo a prociťovat své emoce a zážitky. Je to jediné tělo, které máme a žádné jiné již v tomto životě mít nebudeme J, proto hodně záleží na tom, jak se spolu domluvíme, jak si ten život společně užijeme. Věřím, že láskyplný, pečující a důvěrný vztah k našemu tělu, může proměnit a často i uzdravit náš vztah ke všem ostatním oblastem našeho života.

Při vědomém pohybu se učíme respektovat hranice svého těla a náš vztah k tělu se hluboce promění a posílí.

Uvědomíme si, že není potřeba tělo měnit nebo vylepšovat. Pochopíme, že naše tělo je dokonalé přesně takové, jaké je.

Laskavý vztah k našemu tělu s sebou přinese odměnu – ve formě lepšího zdraví a větší vitality. Pohyb se stane čirou radostí a naplní nás pocitem svobody, životní síly a energie.

www.jenpajoga.cz