Monika Valová

Bylinná napářka

Přednáška: neděle 14:00

Ženská bylinná napářka
 
Ženská bylinná napářka je známá stovky let napříč celým světem. Její účinky si předávají ženy jako tradici napříč kontinenty. Jedná se o jednoduchý a velice funkční způsob, jak prohřát ženské orgány, obrátit pozornost na sebe a naučit se pravidelně ve svém životě o sebe pečovat.
Díky účinkům tepla dochází k otevření pórů vulvy a vpuštění účinných látek bylin přímo do těla ženy. Díky tomu bylinná napářka ženské tělo pročisťuje a podporuje jeho samoléčebné procesy.
Napářka pomáhá ke sladění menstruačního cyklu, k odstranění PMS a jeho neblahých projevů, k čištění dělohy a tím i menstruační krve. Může také ženu provázet na její cestě za otěhotněním, porodem, být součásti její poporodní obnovy, a také klimakteria.
 

Vystudovala právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Podporuje ženy v těhotenství, při porodu a při řešení životních krizí. Zabývá se tématem ženské bylinné napářky, kterou současně dálkově studuje v rámci Peristeam Hydrotherapist Institute v USA. Věnuje se také laktačnímu poradenství a lektorské a terapeutické činnosti v oblasti vaginálního napařování. Je spoluzakladatelka steamy.cz – firmy, která se zabývá šířením osvěty v oblasti ženského bylinného napařování, distribuce a vývoje profesionálních pomůcek k jejímu poskytování.

Mgr. Monika Valová | v-steaming.com | steamy.cz

e-mail: obchod@steamy.cz
www.steamy.cz