Markéta Lisická

Moderátorka

Přednáška: sobota 15:00

Zážitková prezentace ženské přirozenosti s Markétou Lisickou

Bodově: 1. o čem ženy sní a často si to nedovolí prožívat

2. řekni co chceš říci

3. příběhy ze života

Kniha o čem je rodina, práce, prevence. V mé rodině jsou všechny problémy, které zažívám s klinetkami, a proto vím, že to jsou univerzální témata. V dnešní době mají problém prožívat a užívat vlastní intimitu a to naprosto každou, nejintimnější intimitu sexuální. Představím ,,Nespoutané spodní prádlo pro zdraví, hravost.“ Prostě prožívat hravě svou intimitu bez pravidel těch již bylo dost.

Jmenuji se Markéta Lisická, celý život žiji v Brušperku se svou rodinou.Profesně působím ve Frýdku – Místku, kde pracuji a tvořím. Má práce se stala mým druhým domovem.

V mém osobním životě je pro mě stěžejní rodina, rodinné vztahy a vztahy s přáteli. Mým nejvzácnějším pokladem jsou má dcera Sofie Mia, můj partner David a v brzké době se rozrosteme o dalšího člena, tím naše štěstí roste. Společně se snažíme obohacovat se vzájemnou láskou, přátelstvím a porozuměním.

Moje rodina mi každý den vytváří  bezpečné zázemí a přístav, což je pro mou práci nesmírně důležité. Rodina mi přináší i inspiraci, pro mé klientky, které v mém Salónu Lisien pečují nejen samy o sebe, ale snažím se je inspirovat i k určitému životnímu stylu, ve kterém se snoubí krása, zdraví a sebevědomí. vše má stejnou důležitost. Jde o vztah, který máme sami k sobě.

Když v kadeřnickém křesle v mém salónu  www.salonlisien.cz  sedí klientka, nebo klient, mám možnost nejen je naučit, jak o sebe pečovat, starat se, poradit s výběrem správných produktů ( ať už se péče týká vlasů, kosmetiky, manikůry, pedikůry, nebo zdraví ), ale mám možnost hlavně naslouchat jejich starostem i radostem. Všichni lidé zažívají v životě období plné radosti, ale i starostí, bolestí. Jsou okamžiky krásné i bolestné a ty všechny k životu patří. To, co pokládám na své práci za nejdůležitější, je , že mohu lidem naslouchat, sdílet  a svým způsobem je mohu i inspirovat, nebo alespoň říct svůj vlastní pohled, který není ovlivněný zbytečnou emocí. Je to takový jiný úhel pohledu, který oni v ten daný okamžik nevidí.

Vždy jsem sama sebou. Říkám co cítím, vím, že to nemusí být někdy příjemné,ale taková jsem já.

Život sám o sobě je dar, jen tím, že je. A my máme neomezené možnosti tvořit. Narodili jsme se jako dokonalé bytosti plné nadání a talentu na cokoliv. Časem nás začne ovlivňovat naše okolí a my začínáme mít pochybnosti a tak tohle neomezené nadání ztrácíme. Většinou pak z lidí vyrostou nespokojené a smutné bytosti.

Mými klientkami jsou především ženy. Já jsem nesmírně šťastná že jsem žena a čím dál tím více si uvědomuji svou ženskost. Bohužel ale vidím i ženy, kterým se ta jejich ženskost někam „zatoulala“ potkávám ženy, které se zlobí samy na sebe, jsou nespokojené samy se sebou, zlobí se na sebe, na své partnery, ne své okolí…. časem se zlobí na všechno.

To mě inspirovalo a rozhodla jsem se, že budu ženy inspirovat a stanu se jakýmsi průvodcem k návratu k jejich vlastní identitě. Snažím se v ženách probudit jejich ženskost a zbavit je jejich vnitřních pout, které si postupem času samy vytvořily. Proto vznikl i projekt Nespoutaná žena, který má i své stránky na sociálních sítích  nespoutanažena.cz

Žena má mnoho tváří, je jedinečná a vyjímečná taková jaká je, není potřeba se s kýmkoliv srovnávat. Každá žena je inspirací pro svého partnera, děti, ale i své okolí. Ale to platí jen v tom případě, že je spokojená sama se sebou. Pak má dostatek energie na to, aby mohla šířit radost a harmonii do svého okolí.

Vytvořila jsem i kolekci „nespoutaného“ spodního prádla www.lil.si

Spodním prádlem jsem chtěla ženy inspirovat k hravosti, k oživení intimního vztahu ke svému partnerovi. Učím ženy přijímat samy sebe, své tělo, své potřeby. Naučit se vnímat své pocity a potřeby a nebát se o nich mluvit. Zbytečně si nevytvářet žádná omezení – vnitřní pouta, které jsou pak důsledkem nejen nespokojenosti, ale z dlouhodobého hlediska mohou být příčinou i různých onemocnění.

Více se můžete dozvědět na třídenním inspirativním veletrhu na Vaňkově kopci.

Pro péči svých klientek a klientů vybírám vždy jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty o jejich kvalitě jsem přesvědčena a sama je používám já a moje rodina.

Velmi se těším na setkání s každým na některém ze školení, přednášek, nebo dalších inspirativních akcí.

Vaše Markéta