Jana Černotová

Hormonální a diabetes jóga

Workshop: sobota 12:30

Hormonální jóga

Odkud se vzala? S čím mi může pomoci? Jaké techniky využívá? Je pro mě vhodná? Kdy ji cvičit a kdy necvičit? Jak působí? Jak často cvičit? Jak je sestava náročná? Máte-li chuť položit svoji otázku, přidejte se.

V prožitkové části se naučíte základní dechovou techniku, vyzkoušíte cviky rozcvičky a zažijete antistresovou řadu cviků: mentálně dechová cvičení, mantry, relaxaci s vizualizací – jóganidru, rituál pro lepší usínání.

Přednáška: sobota 16:30

Ženské lůno 

Prožitková přednáška

Cesta probuzení ženské energie. Jak přistupujeme k lůnu v moderním světě. Proč je důležité nalezení vlastního posvátného ženství? Jak odhalit pradávnou moudrost a pochopit tok ženských energií? Jak objevit a uchopit význam a výhody cyklické ženské povahy a využít je v běžném životě? Jak vykročit na cestu k autentickému ženství? Cesta požehnání ženského lůna. Pokud i Vy hledáte odpovědi, můžeme vykročit společně.

Čeká vás osobní vhled do vaší ženské přirozenosti – menstruačního cyklu. , vědomého a podvědomého vnímání. Společně provedeme řadu jednoduchých cvičení ke zvědomění, oživení, posílení magického lůna, k propojení energetických center hlavy srdce a lůna. Provedu vás sebeléčebnými meditacemi. Prožijete setkání s archetypální ženskou energií. Vykonáme rituály vedoucí k ženské celistvosti. Posvátnost v životě si tvoříme sami, a tak vše co prožijete, můžete integrovat do svého každodenního života. Nestojí to nic, ale měníte svůj život a svět kolem vás.

Ing. Jana Černotová – lektorka hormonální jógy, praktikující Měsíční matka®

Jmenuji se Jana a ve Frýdku-Místku vedu od r. 2010 centrum Magnolie – centrum péče o ženu, matku a dítě. Provázím ženy na jejich cestě ženstvím, v době před početím, v době těhotenství, po prorodu, v období menopauzy. Zaměřuji se na techniky jógy – těhotenské, poporodní, hormonální – tak, aby ženy obnovily sílu těla i ducha, vnitřní rovnováhu v různých fázích svého života. Vedu kurzy hormonální jógy, opakovací lekce a workshopy po celé ČR.

Provázím ženy na jejich spirituální cestě k autentickému ženství. Jsem součástí kruhu žen Celosvětového požehnání lůna – Worldwide Womb Blessing ® Mirandy Gray a její certifikovaná a praktikující Moon Mother ®. Podporuji ženy během celosvětových úplňkových meditací a vedu ženské úplňkové meditační kruhy

www.hormonalka.cz

www.centrum-magnolie.cz